Munkaköri feladatok:

  • a gyártó gépsorok műszaki állapotának napi ellenőrzése (a gépkezelők előzetes tájékoztatása alapján)

  • a napi, heti, havi karbantartási feladatokat elvégzése – a karbantartási utasításban foglaltak szerint

  • a karbantartáshoz, illetve a folyamatos üzemeltetéshez szükséges elektromos alkatrészek és egyéb elektronikus eszközök meglétének figyelemmel kísérése

  • elektromos biztonsági berendezések folyamatos ellenőrzése, hiba esetén cseréje

  • az eseti javítások és a tervezett karbantartások szakszerű végrehajtása

  • szakmai ismerete és tapasztalata alapján felettese által előírt egyéb feladatok elvégzése

Elvárások:

  • ipari számítógépekkel vezérelt berendezések üzemeltetésében és javításában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, bejelentett munka egy stabil hátterű, piacvezető cégnél

  • alapbéren felüli juttatások:
    – cafeteria szabadon választható elemekből
    – teljesítményfüggő mozgóbér
    – műszakpótlék

  • bejárás esetén utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:

2364 Ócsa, Bajcsy-Zsilinszky út 108.