Munkaköri feladatok:

  • a részleg gyártási feladatainak biztosítása a határidők és a gyártástervezés figyelembevételével

  • napi operatív munka szervezése és szakmai irányítása

  • gyártási technológiák folyamatos javítása

  • a gyártási selejt és a hatékonyság optimalizálása

  • gépek, berendezések karbantartási és javítási teendőinek szervezése, biztosítása

  • beosztott munkatársak betanítása, irányítása, motiválása

  • dolgozói beosztás tervezése

  • munka- és tűzvédelmi előírások betartása, betartatása

  • társosztályokkal való napi kapcsolattartás

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség

  • termelési területen szerzett legalább 3 év vezetői tapasztalat

  • MS Office felhasználó szintű ismerete

  • hatékony vezetői, szervezési és kommunikációs készség

  • határozottság

  • terhelhetőség, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • felsőfokú műszaki végzettség

  • angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, bejelentett munka egy stabil, piacvezető cégnél

  • versenyképes juttatási csomag (alapbér, cafeteria, teljesítmény alapú éves bónusz)

  • fejlődési lehetőség

  • jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

2364 Ócsa, Bajcsy-Zsilinszky út 108.