A nemzetközi háttérrel rendelkező Semmelrock Stein+Design Burkolatkő Kft. minőségi beton térkő- és lapburkolatokat gyártó cég az alábbi pozíciókba várja új munkavállalóit:

KEVERŐ - Felsőzsolca

Az automata betonkeverő gépek szakszerű beállítása, előírt minőségű és mennyiségű termék gyártása, a gyártás során előírt ellenőrzések elvégzése és dokumentálása, a gyártó gép takarítása, kisebb hibák elhárítása.

Elvárások:
• többműszakos munkarend vállalása
• fegyelmezett, pontos munkavégzés, jó munkabírás
• betonkeverős tapasztalat

Előny:
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

GÉPKEZELŐ - Ócsa és Felsőzsolca

Az automata térkő gyártó gép szakszerű beállítása, előírt minőségű és mennyiségű termék gyártása, a gyártás során előírt ellenőrzések elvégzése és dokumentálása, a gyártó gép takarítása, kisebb hibák elhárítása.

Elvárások:

Előny:
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

VÁLOGATÓS, CSOMAGOLÓS - Ócsa és Felsőzsolca

Beton térköveket/lapokat csomagoló berendezések szakszerű beállítása, előírt minőségű és mennyiségű termék csomagolása, a gyártás során előírt ellenőrzések elvégzése és dokumentálása, a gyártó gép takarítása, kisebb hibák elhárítása.

Elvárások:
• fegyelmezett, pontos munkavégzés, jó munkabírás

Előny:

Amit kínálunk:

• hosszú távú, bejelentett munka egy stabil hátterű, piacvezető cégnél
• alapbéren felüli juttatások:
   - cafeteria szabadon választható elemekből
   - teljesítményfüggő mozgóbér
   - műszakpótlék
• bejárás esetén utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:

Ócsa: 2364 Ócsa, Bajcsy-Zsilinszky út 108.
Felsőzsolca: 3561 Felsőzsolca, Szikszai út 1., Ipari Park

Ócsa:
Tel: +36 (29) 578 112
E-mail: personal@semmelrock.hu

Felsőzsolca:

Tel: +36 (46) 502 310
E-mail: gabor.szekacs@semmelrock.hu